Ania

Wokal - na pozór filigranka, ale niejedną salę potrafi roznieść... Innymi słowy - "nie widać a słychać". Oryginalna barwa głosu w połączeniu z nieustannym uśmiechem i pozytywnym nastawieniem do muzyki czyni z niej prawdziwy wulkan energii. Na scenie - dominujący i wiodący żeński alt.

Darek "Daro"

Klawisze, akordeon, wokal - Perfekcjonista, który dba o każdy szczegół. Twórca niestandardowych aranżacji znanych przebojów. Lubi klawiszki te małe i te duże i jest gotów na nich wystukać każdą melodię. Żartobliwie określany mianem "Ojciec Dyrektor". Jego działka to sprzęt i drugi głos.

Adam "Elvis"

Gitara elektryczna, gitara akustyczna, tuba, wokal - Zwariowany gitarzysta z duszą artysty. Swoim głosem potrafi namalować cichy bar "Pod Papugami" oraz klimat gorącej dyskoteki w której "Ona tańczy dla mnie". Wielki miłośnik Elvisa Presleya i jego wierny naśladowca. Gitarzysta z zamiłowania i potrzeby serca, twórca spontanicznych solówek. Pogromca czarodziejskiego instrumentu - tuby.

Błażej

Saksofon - Pozornie cichy i skromny facet. Jednak do momentu aż nie dmuchnie w rurę, wówczas wyłazi z niego niezłe ziółko. Jest energiczny i idealnie wpasowuje się w cały zestaw. Potrafi okiełznać również "kozła".

www.bestgraf.pl