Julka

Wokal - wszechstronnie uzdolniona wokalistka o dobrym sercu i rockowej duszy. Umiejętność gry na gitarze i klawiszach pozwala nam sięgać po coraz bardziej wyrafinowane propozycje muzyczne.

Darek "Daro"

Klawisze, akordeon, wokal - Perfekcjonista, który dba o każdy szczegół. Twórca niestandardowych aranżacji znanych przebojów. Lubi klawiszki te małe i te duże i jest gotów na nich wystukać każdą melodię. Żartobliwie określany mianem "Ojciec Dyrektor". Jego działka to sprzęt i drugi głos.

Adam "Elvis"

Gitara elektryczna, gitara akustyczna, tuba, wokal - Zwariowany gitarzysta z duszą artysty. Swoim głosem potrafi namalować cichy bar "Pod Papugami" oraz klimat gorącej dyskoteki w której "Ona tańczy dla mnie". Wielki miłośnik Elvisa Presleya i jego wierny naśladowca. Gitarzysta z zamiłowania i potrzeby serca, twórca spontanicznych solówek. Pogromca czarodziejskiego instrumentu - tuby.

Błażej

Saksofon - Pozornie cichy i skromny facet. Jednak do momentu aż nie dmuchnie w rurę, wówczas wyłazi z niego niezłe ziółko. Jest energiczny i idealnie wpasowuje się w cały zestaw. Potrafi okiełznać również "kozła".

Mariusz "Bobek"

Perkusja, wokal - Nietuzinkowa osobowość, która stanowi idealne uzupełnienie naszego teamu. Z zamiłowania muzyk rockowy ale jednocześnie artysta, który bardzo dobrze odnajduje się w klimatach klasycznych, latino, pop czy dance.

www.bestgraf.pl